Aktualności

 

Wszystkie prezentowane przez nasza firmę "PULAN" kolekcje, to jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne produkty wykonane zawsze ręcznie z kamienia naturalnego. Sam proces tworzenia się struktur kamieni naturalnych jest bardzo długi (tysiące a nawet miliony lat potrzebne na powstanie kamienia), ale to dzięki temu, produkty wykonane z prawdziwego kamienia naturalnego, bez dodatków chemicznych można nazwać iście artystycznymi. Bez względu na to czy są to umywalki kamienne , kamienne wanny, doniczki, wszystko to czyni z nich po kilku zaledwie latach wartość trudną do oszacowania.
Do naszych klientów trafia więc produkt o niesamowitej wartości historycznej oraz artystycznej. Każdorazowe dotkniecie przedmiotu wykonanego z naturalnego kamienia, przypomni Państwu o niezapomnianym pięknie Matki Natury. Otrzymują Państwo coś, co dawniej zarezerwowane było tylko dla najwyższych elit, ale przetrwało aż do naszych czasów w zamkach, pałacach, dworkach czy kamienicach. Teraz dzięki technologii, możliwościom oraz kreatywnością twórców designu, osiągalne jest na większą skalę - także dla Państwa.

Każdorazowo przekazujemy w Państwa ręce wysokiej jakości produkt. Niedopuszczalnymi dla nas są imitacje. Jak wszyscy pozostali będą nam i naturze Państwo wdzięczni po kilku i kilkunastu latach korzystania z tych produktów, jako stałego i trwałego wyposażenia wnętrz.

Zobaczcie Państwo sami, że każdy kamień wydobywany jest przez naszych pracowników ręcznie. Następnie oczyszczony, dobrany kolorystycznie i sortowany w zależności od grubości i odcienia koloru przypisywany jest do odpowiedniego modelu produktu dla Państwa. Plaster po plastrze, kamień po kamieniu. W ten sposób nasi klienci zawsze otrzymują produkty wykonane jedynie z najlepszych kamieni naturalnych dostępnych w Indonezji, a my jesteśmy dumni oraz pewni, że nasze artykuły są w stanie zaspokoić gusta wszystkich klientów.